Każdy rajd samochodowy lub motocyklowy wymaga od załogi nawigacji podczas dojazdówek oraz nawigacji podczas odcinków. Metromierz, który precyzyjnie zlicza przejechaną odległość jest niezbędny aby podążać zgodnie z wytyczoną trasą.

W rajdach baja oraz offroad, metromierz jest niezbędny. Nawigacja w tych rajdach jest bardzo ważnym elementem rajdu podczas trwania rajdu oraz podczas dojazdówek. Obecnie, organizatorzy wymyślają coraz to nowe sposoby opisu trasy i sprawa nawigacji dodatkowo się komplikuje.

Nasze metromierze są precyzyjne i niezawodne.

Urządzenia są skonstruowane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zapewniają dużą dokładność pomiarów. Korzystamy z każdej metody, aby poprawić jakość pomiarów.

Nasze metromierze obliczają drogę na podstawie dwóch czujników. Każdy z czujników jest wyposażony w system diagnostyki. Metromierze są również wyposażone we wbudowany w moduł GPS. Dzięki temu powstaje metromierz GPS, który może obliczać drogę bez czujników.

Obsługa jest intuicyjna i przemyślana dzięki testom w warunkach rajdowych. Obudowy są poręczne i wytrzymałe. Wersję hermetyczne to urządzenia o prawie wojskowej jakości wykonania. Zawodnicy sprawdzili, że pracują nawet pod wodą! Każdy metromierz ma możliwość aktualizacji oprogramowania poprzez pendrive.

Wybrane modele posiadają specjalne funkcje do:
>> trasowania waypointów na podstawie kierunku i odległości
>> jazdy na regularność pojazdów zabytkowych lub współczesnych
>> tworzenia raportów z pomiarów podczas pomiarów drogowych lub organizacji rajdów

Metromierze offroad naszej produkcji są odporne na działanie wody, kurzu oraz czynniki mechaniczne. Obudowa jest szczelna oraz bardzo wytrzymała. Jest zbudowana ze stali, spawana i skręcana. Wyposażona jest w podwójne uszczelki, szczelne złącza oraz przepusty.

Shopping Cart
Scroll to Top